Wypożyczalnia butli gazowych

Wypożyczenie butli z gazem to doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy potrzebują dowolnego rodzaju gazu wyłącznie na określony czas. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za wypożyczenie butli gazowej!

Wypożyczanie butli gazowej – kiedy zdecydować się na takie rozwiązanie?

Jeśli potrzebujesz butli tylko na pewien czas, np. spożywczy dwutlenek węgla do rozlewania piwa na imprezie firmowej lub gazy do spawania (np. tlen z acetylenem) do wykonania prac budowlanych, to możecie butle wypożyczyć u nas. Wypożyczamy butle gazowe na godzinę, dzień, tydzień lub kilka miesięcy – w zależności od zapotrzebowania.

Wynajem butli gazowej na terenie Wielkopolski – jak działamy?

Po wpłaceniu kaucji i zapłaceniu za gaz, wydajemy pełne butle gazowe. Po ich zwrocie oddajemy w całości wpłaconą kaucję. Dzięki temu możesz korzystać z butli bez konieczności ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Współpraca z nami opiera się na przejrzystych zasadach – nie musisz obawiać się ukrytych opłat! Jeżeli butla zostanie zwrócona do nas przed upływem 6 miesięcy lub w tym czasie zostanie wymieniona na pełną, to nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.

  • Butle gazowe możemy dostarczyć własnym transportem na terenie Poznania i okolic.
  • Gazy techniczne dostarczamy od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-15:30 – jeśli złożysz zamówienie do godziny 10:00, zrealizujemy je jeszcze tego samego dnia.
  • Gazy spożywcze do obiektów gastronomicznych dostarczamy od 15:30 do ostatniego klienta – wystarczy, że złożysz zamówienie przed godziną 15:00! Możesz także samodzielnie odebrać butle w naszym punkcie.

Wszyscy nasi kierowcy dysponują terminalami do płatności kartą – nasi klienci szczególnie doceniają to udogodnienie!