Czynnik chłodniczy R744

Nowy czynnik chłodniczy w pojazdach

Producenci pojazdów marek premium wprowadzają do układów klimatyzacji swoich pojazdów czynnik chłodniczy R744. Nowe układy klimatyzacji zostały zaprojektowane, aby osiągnąć niski poziom zanieczyszczenia oraz wyeliminować ryzyko pożaru w przypadku wycieku gazu. 

Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego w naszej ofercie posiadamy zarówno czynnik chłodniczy R 744 jak i  gaz śladowy – mieszanka 95% azotu i 5% wodoru, który podaje się do układu A/C w celu sprawdzenia szczelności.

Czynnik R744 dostarczamy w lekkich i poręcznych butlach.

Czystość gazu to 99,995 natomiast kluczowy parametr dla układu klimatyzacji czyli wilgotność jest na poziomie poniżej 7 ppm.

Podobnie jak w przypadku pozostałych gazów, zapewniamy szybkie dostawy, atrakcyjne warunki wypożyczenia lub zakupu butli oraz atrakcyjne ceny.

Dlaczego warto zdecydować się na czynnik R744 do klimatyzacji od GAZ24?

Jako firma staramy się podążać za duchem czasu. Dlatego z chęcią uzupełniamy naszą ofertę o nowoczesne rozwiązania. Jednym z nich jest wspomniany czynnik R744 do klimatyzacji. Jest on odpowiedni do nowoczesnych układów, które zaprojektowano z troską o ekologię i środowisko.

Warto mieć na uwadze, że wybór czynnika chłodniczego ma kluczowe znaczenie dla efektywności i ekologiczności systemów klimatyzacyjnych, dlatego warto rozważyć naszą ofertę GAZ24, w której proponujemy czynnik chłodniczy R744. Bez wątpienia możemy powiedzieć, że nasza firma wyróżnia się innowacyjnym podejściem. A wspomniane przez nas rozwiązanie nie tylko charakteryzuje się doskonałą efektywnością chłodniczą, ale także jest przyjazne dla środowiska, eliminuje negatywny wpływ na warstwę ozonową.

Warto zdecydować się na czynnik R744 właśnie w GAZ24 z uwagi na wysoką jakość tego produktu. Dbamy o to, by zawsze dostarczać go do klienta w lekkich poręcznych butlach. Co więcej, jest to gaz czysty, a jego wilgotność utrzymuje się na odpowiednim poziomie, nieprzekraczającym 7 ppm.

Jak zamówić u nas czynnik chłodniczy R744?

Czynnik chłodniczy R744 dostarczamy zarówno hurtowo do mechaników, jak i mniejszych klientów. Dzięki własnym rozwiązaniom produkcyjnym jesteśmy w stanie spełniać potrzeby wielu firm. Terminowość ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego zamawiając u nas czynnik w butli, możesz mieć pewność, że otrzymasz go na czas. Rozwozimy butle na terenie Poznania i okolic, jednak z chęcią przyjmujemy klientów także w siedzibie firmy, gdzie na miejscu otrzymasz potrzebny produkt.

By złożyć zamówienie na czynnik R744 z dowozem, wystarczy zadzwonić do nas do godziny 10:00 danego dnia. Jesteśmy wówczas w stanie dowieźć butlę tego samego dnia do godzin wieczornych. Naszym wyróżnikiem jest duża flota pojazdów, co sprawia, że zamówienia realizujemy bezzwłocznie i terminowo. A to sprawia, że jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym.

Czynnik chłodniczy R744 i wiele innych z naszej oferty

Proponowany przez nas czynnik R744 jest zgodny z najnowszymi standardami ekologicznymi, co sprawia, że korzystanie z naszych rozwiązań przyczynia się do redukcji emisji gazów cieplarnianych. Dodatkowo nasza firma dba o kompleksową obsługę klienta, zapewniając fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań klimatyzacyjnych z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i specyfiki danego pojazdu.

Wybierając czynnik R744 od GAZ24, inwestujesz nie tylko w efektywność energetyczną, ale także w zrównoważone i ekologiczne podejście do klimatyzacji.

Co ważne, w naszej ofercie znajduje się także czynnik R134a. To nie wszystko bowiem współpracujemy również z firmami zaopatrującymi się w CO2 spożywczy potrzebującymi CO2 spożywczego, m.in. restauracjami, barami, kawiarniami itp. Spisujemy się również gdy nasz klient potrzebuje butli z helem itp. Ponadto dostarczamy także na szeroką skalę gazy techniczne. Jesteśmy do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku.