Hel do Balonów

Hel to lekki i niepalny gaz, który jest bezpieczny dla człowieka. Wśród powszechnych możliwości jego zastosowania wymienia się napełnianie nim balonów wykorzystywanych w roli dekoracji na dowolną imprezę! Zastanawiasz się, gdzie kupić hel do balonów? Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub okolicznych miejscowościach – skorzystaj z oferty COMPACT GAZ!

Zaskocz wszystkich i stwórz niepowtarzalną dekorację:

Balony napełnione helem to nie tylko atrakcyjna dekoracja i świetna zabawa dla dzieci ale również przyciągająca wzrok reklama produktów i firm. Balony z lekkim gazem unoszą się w powietrzu przez długi czas i zwracają uwagę każdego, kto na nie spojrzy. Pozwalają stworzyć efektowną dekorację niezależnie od okazji. To prosty sposób, aby urozmaicić każde przyjęcie, spotkanie towarzyskie, firmowy event lub imprezę branżową!

Oferujemy dostawy helu do napełniania balonów w lekkich, poręcznych i bezpiecznych butlach. Dzięki specjalnemu reduktorowi napełnianie balonów jest szybkie i dziecinnie łatwe.

Butle oraz reduktory wypożyczamy za kaucją lub można je kupić na własność.

Dysponujemy butlami o różnych pojemnościach. 

Z nami napełnianie balonów z helem staje się proste!

Oferujemy dostawy helu do napełniania balonów w lekkich, poręcznych i bezpiecznych butlach. Możliwość wykorzystania specjalnego reduktora sprawia, że napełnianie balonów helem jest szybkie i dziecinnie łatwe. Jak prezentuje się nasza oferta?

 • butle z helem dostarczamy własnym transportem na terenie Poznania i okolic
 • zamówienia złożone w dni robocze do godziny 10:00 realizujemy tego samego dnia
 • brak minimalnej ilości zamówienia – przyjedziemy nawet z jedną butlą
 • wszystkie formalności załatwiane są u kierowcy przy dostawie
 • wypożyczoną butlę można użytkować przez pół roku bez żadnych dodatkowych opłat
 • gdy butla będzie już pusta, wystarczy do nas zadzwonić – bezpłatnie przyjedziemy ją odebrać i zwrócimy wpłaconą kaucję
 • brak opłat za dzierżawę butli oraz innych ukrytych kosztów
 • można przyjechać do nas i odebrać butlę osobiście
 • wszyscy nasi kierowcy dysponują terminalami do płatności kartą

Butle z helem oraz reduktory wypożyczamy za kaucją lub można je kupić na własność.

Dysponujemy butlami o różnych pojemnościach.

Hel do balonów – obsługujemy prawie całą Wielkopolskę

 • butle dostarczamy codziennie (poniedziałek – piątek) na terenie Poznania i okolic
 • w środy dostarczamy do miejscowości: Grodzisk Wlkp., Kościan, Śrem, Buk, Opalenica, Puszczykowo, Mosina, Kórnik, Śmigiel Leszno oraz okolicznych miejscowości
 • w czwartki dostarczamy do miejscowości: Oborniki, Szamotuły, Wronki, Rogoźno, Rożnowo, Ostroróg, Obrzycko, Chodzież oraz okoliczne miejscowości.

Mieszkasz poza Poznaniem i chcesz sprawdzić, kiedy dostarczamy butlę z helem do Twojej miejscowości? Kliknij tutaj, wpisz swój kod pocztowy, a otrzymasz informację o terminie dostawy.

Możesz również odebrać butle bezpośrednio w naszej firmie.

Dostawy do klientów realizujemy od poniedziałku do piątku.

Butle z helem Poznań i okolice

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę? Dysponujemy dużym zapasem butli z helem, a ponadto posiadamy własny transport. Dzięki temu możemy obsłużyć dużą liczbę klientów zainteresowanych naszymi usługami! Dążymy do tego, aby cały proces przebiegał sprawnie i bez zbędnych formalności.

Swoim klientom gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa. Możemy go zapewnić dzięki wieloletniemu doświadczeniu! Transportem zajmują się zaufani członkowie naszego zespołu. Ponadto dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który pozwala nam napełnić butle każdego rodzaju. Działamy w oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy i systematycznie odnawiamy nasz park butlowy.

Napełnianie butli i balonów helem

Do kogo kierujemy swoją ofertę? W gronie zadowolonych odbiorców naszych usług znaleźli się zarówno klienci indywidualni, korzystający z butli z helem w swoich domach, jak i duże firmy produkcyjne! Ten lekki gaz ze względu na swoje właściwości wykorzystywany jest m.in. w przemyśle ciężkim, w medycynie, a nawet w branży motoryzacyjnej.

Hel dostarczamy w bezpiecznych i lekkich butlach, odpowiadających aktualnym regulacjom zawartym w przepisach prawa – nasi klienci nie muszą martwić się o formalności, ponieważ to my zapewniamy zgodność z wszelkimi wymogami.

Hel dla odbiorców hurtowych:

 • dysponujemy dużym parkiem butlowym i własnym transportem
 • obsługujemy firmy reklamowe, eventowe i wydarzenia masowe
 • dostaraczamy hel  do balonów oświetleniowych na plany filmowe
 • większe ilości helu dostarczamy własnym transportem na terenie całego kraju oraz za granicę
 • wypożyczamy własne butle na czas trwania imprez
 • zapewniamy profesjonalną obsługę, minimum formalności oraz atrakcyjne ceny

Dodatkowe informacje oraz zamówienia:

Jeśli chcesz złożyć zamówienie na butle z helem do balonów, gazy do spawania, czy CO2 spożywczy skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zadzwoń pod numer 61 670 87 92 lub napisz wiadomość na biuro@gaz24.pl. Nie wiesz, ile butli helu będzie Ci potrzebne? A może obawiasz się procesu napełniania balonów? Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane ze szczegółami oferty lub zasadami współpracy, skontaktuj się z nami! Udzielimy Ci wszelkich dodatkowych informacji. Naszym celem jest Twoje zadowolenie! Przekonaj się, że warto wybrać naszą ofertę!