FAQ

Zamówienie na gazy techniczne złożone do godziny 10:00 zrealizujemy tego samego dnia.

Zamówienia do barów, pubów i restauracji złożone do godziny 15:00 realizujemy również w ten sam dzień.

Dostawy do klientów realizujemy od poniedziałku do piątku.

Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 61 670 87 92.

Możliwe jest również złożenie zamówienia przez email: biuro@gaz24.pl

Gazy techniczne dostarczamy w godzinach 11:00 – 15:30.

Gazy spożywcze do barów, pubów, restauracji od 15:30 do ostatniego klienta

Oczywiście! Duzi odbiorcy mogą liczyć na zapewnienie ciągłości dostaw (Just In Time). Butle dostarczane są na paletach oraz w praktycznych wiązkach. Naturalnie dla dużych odbiorców oferujemy bardzo korzystne rabaty.

Nie! Wiele firm wprowadziło taką formę współpracy. W wielu przypadkach klienci zmuszani są do płacenia dzierżaw za butle, które kiedyś za własne pieniądze kupili.

Jeśli klient nie posiada własnej butli to może ją u nas otrzymać po wpłaceniu kaucji. Po zwrocie butli zwracamy kaucję klientowi.

Jeśli butla zostanie zwrócona w ciągu 6 miesięcy lub w tym czasie zostanie wymieniona na pełną to klient nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów.

Oczywiście dajemy możliwość wyboru i dla chętnych udostępniamy butle również na zasadzie dzierżaw.

Na tydzień, na dzień a nawet na godzinę! Nie ma problemu. Po wpłaceniu kaucji można ją używać do 6 miesięcy bez żadnych dodatkowych opłat. Po zwrocie butli zwracamy kaucję w całości!

W zakładce “KONTAKT” znajdują się nasze dane oraz formularz, w którym można umieścić swoje pytanie. Zachęcamy również do kontaktu bezpośrednio z naszym doradcą klienta pod numerem telefonu: 61 670 87 92.