pl de
Powrót

Oferta

Legalizacja, naprawy, malowanie butli

Legalizacja, naprawy, malowanie butli

Oprócz dostaw gazów oferujemy usługi dodatkowe:

Legalizacaja:

Jeżeli posiadacie butle, których nie używacie ze względu na nieważną legalizację to zapraszamy do nas.

W krótkim czasie jesteśmy w stanie odebrać butle, wykonać próbę ciśnieniową zbiorników potwierdzoną przez Urząd Dozoru Technicznego i dostarczyć butle pod wskazany adres.

Naprawa zaworów:

Uszkodzone zawory w butlach lub zawory nie spełniające aktualnych wymagań muszą być zastąpione nowymi. Zlecając nam taką usługę odbieramy butle, wymieniamy zawory i dostarczamy sprawne butle do Państwa Firmy. Po każdej wymianie zaworu butle są dokładnie sprawdzane pod względem szczelności.

Malowanie:

Zgodnie z wprowadzoną w Polsce normą europejską PN-N 1089-3 "Butle do gazów. Znakowanie butli. Kod barwny.", butle gazowe muszą najpóźniej do 1 lipca 2006 posiadać nowy kod barwny.

Jeśli chcecie dostosować swoje butle do nowych przepisów zapraszamy do nas. Butle zostaną dokładnie oczyszczone ze starej farby i pomalowane zgodnie z obowiązującymi przepisami z zachowaniem odpowiednich barw (RAL).

UWAGA:

Korzystając z naszych butli klient nie ponosi kosztów związanych z legalizacją zbiorników, naprawą zaworów i dostosowaniem butli do nowych przepisów.  

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij