pl de

FAQ

Najczęściej zadawane pytania 

Poniżej przedstawiamy kilka odpowiedzi na pytania, które często zadawane są przez naszych klientów.

Dlaczego nie oferujecie najtańszych gazów na rynku ?

Ponieważ najtańsze są tylko z pozoru tanie. Wiele firm oferuje gazy po bardzo niskich cenach ale do tych cen z reguły doliczane są koszty dzierżawy butli, transportu, legalizacji itp. Nasze ceny skalkulowane są w ten sposób aby klient nie musiał ponosić dodatkowo żadnych kosztów.

Oferujemy gazy techniczne o wysokiej  czystości, co przekłada się na brak reklamacji co do jakości gazów. Nie trzeba chyba mówić jak ważna rolę odgrywa jakość podczas spawania z użyciem argonu czy mieszanek.

Jak długo będę czekał na dostawę?

Zamówienie na gazy techniczne złożone do godziny 11:00 zrealizujemy tego samego dnia.

Zamówienia do barów, pubów i restauracji złożone do godziny 15:00 realizujemy również w ten sam dzień.

Dostawy do klientów realizujemy od poniedziałku do piątku.

Jak złożyć zamówienie?

Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 61 670 87 92.

Możliwe jest również złożenie zamówienia przez email: biuro@gaz24.pl

Ile butli muszę jednocześnie zamówić? Jaki będzie koszt transportu?

Nie ma minimalnej ilości zamówienia. Każdy klient jest dla nas ważny! Przyjedziemy nawet z jedną butlą. Koszty transportu są niewielkie.

Jeśli zamówienie jest na 5 szt. butli lub więcej to dostarczamy je na własny koszt.

W jakich godzinach otrzymam dostawę?

Gazy techniczne dostarczamy w godzinach 11:00 - 15:30.

Gazy spożywcze do barów, pubów, restauracji od 15:30 do ostatniego klienta

Czy obsługujecie też dużych odbiorców?

Oczywiście! Duzi odbiorcy mogą liczyć na zapewnienie ciągłości dostaw (Just In Time). Butle dostarczane są na paletach oraz w praktycznych wiązkach. Naturalnie dla dużych odbiorców oferujemy bardzo korzystne rabaty.

Czy muszę płacić dzierżawę za butle?

Nie! Wiele firm wprowadziło taką formę współpracy. W wielu przypadkach klienci zmuszani są do płacenia dzierżaw za butle, które kiedyś za własne pieniądze kupili.

Jeśli klient nie posiada własnej butli to może ją u nas otrzymać po wpłaceniu kaucji. Po zwrocie butli zwracamy kaucję klientowi.

Jeśli butla zostanie zwrócona w ciągu 6 miesięcy lub w tym czasie zostanie wymieniona na pełną to klient nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów.

Oczywiście dajemy możliwość wyboru i dla chętnych udostępniamy butle również na zasadzie dzierżaw.

Mam do wykonania jednorazową pracę u klienta. Czy mogę u was wypożyczyć butlę na tydzień?

Na tydzień, na dzień a nawet na godzinę! Nie ma problemu. Po wpłaceniu kaucji można ją używać do 6 miesięcy bez żadnych dodatkowych opłat. Po zwrocie butli zwracamy kaucję w całości!

Jak mogę uzyskać więcej informacji?

W zakładce "KONTAKT" znajdują się nasze dane oraz formularz, w którym można umieścić swoje pytanie. Zachęcamy również do kontaktu bezpośrednio z naszym doradcą klienta pod numerem telefonu: 61 670 87 92.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij